Çözümler

Hızlı prototipleme

Teknolojik ilerleyişin hızlıanarak arttığı günümüzde, projelerin de hızlıca hayata geçirilmesi arzulanmaktadır. 3 Boyutlu katı modeli oluşturulmuş tasarımların, büyük yatırımlar yapılmadan ve büyük bütçeler harcanmadan, prototiplerinin üretilmesi, oldukça arzu edilen bir durumdur. 

Hızlı prototipleme teknolojisi kullanılarak, Prototip üretimleri, üretime yardımcı aparat / tutucu / magazin üretimleri, son kullanıcı ürün üretimleri, metal kalıplar için silikon kalıplama ile mum modellerin üretimleri  ve fonksiyonel parça üretimleri yüksek kararlılıkta gerçekleştirilebilmektedir.

Firmamız, FDM teknolojisini en ileri seviyede uygulayan bir cihaza sahiptir. Cihaz, 254x254x305 mm (10x10x12 in.) baskı kapasitesine sahiptir. Baskı hacminin bu hacim dışında olması durumunda, parçanın geometrik formunu bozmadan, parçalar eklenerek sistem bütünlüğü sağlanabilmektedir. Cihaz sayesinde "ABSplus" malzeme ile prototipleriniz hazırlanabilmektedir. Bu malzeme teknik malzeme olup, endüstride yer alan ABS malzeme aynı teknik özelliklere sahiptir.

Arzunuza göre fildişi, siyah, mavi, koyu gri, sarı, turuncu, yeşil, kırmızı ve beyaz renklerinde prototipler üretilebilmektedir. Bunun ötesinde, farklı yüzey yapıları için firmamızın bilgi birikiminden destek alabilirsiniz.

Hedef ; 

Firmamızın ana hedefi, aşağıda yer alana firmaların beklentilerine cevap vermektir.

  • Endüstriyel prototiplerini hızla hayata geçirmeye çalışan sanayi şirketleri,
  • Bina maketlerini hazırlamak isteyen mimarlar, inşaat şirketleri,
  • Ar-Ge tasarımlarını hayata geçirmek isteyen akademisyenler, girişimciler,
  • Endüstriyel ürün tasarımcıları,
  • Metal, plastik enjeksiyon kalıp üreticileri,
  • Magazin, tutucu ve fikstür tasarımcıları.

Tasarımınızı gönderin, üretelim!..